Turnieje/sparingi sezon 2012


TURNIEJ Jastrzębie Zdrój

18 sierpnia 2012 r.
W turnieju w Jastrzębiu zostały rozegrane mecze 
w podzielonych wcześniej grupach A i B. Pierwsze 4 miejsca 
z grupy przechodziły do kolejnego etapu czyli do meczy półfinałowych. 
Ruch Chorzów zajął miejsce 5 w grupie po przegranych 
3 meczach i jednym wygranym.

Wyniki poszczególnych meczy w Grupa „A”
Ruch Chorzów – AKS Mikołów                  0:1
Ruch Chorzów – MKS Zaborze Zabrze    0:2
Ruch Chorzów – FC Vitkowice 1919        0:5
Ruch Chorzów – FK Slavia Orlova            3:1
bramki: Ksawery Kwiatkowski x 3
Ruch Chorzów – S.P. MOSiR Jastrzębie  0:2

Ruch w składzie:
Filip Parkitny, Rafał Czajor, Kamil Góralczyk, 
Marcin Banasiuk, Michał Bryja, Dominik Mosielski, 
Szymon Pluciniok, Ksawery Kwiatkowski, Marcin Granek, 
Szymon Krawczyk, Mateusz Wojtek, Bartosz Skop

SPARING Ruch Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska

24 czerwca 2012 r.
24 czerwca 2012 r. odbył się sparing drużyn: 
Akademii Ruchu Chorzów z Gwiazdą Ruda Śląska z wynikiem 7:4.
Strzelcy bramek dla Ruchu to: Szymon Pluciniok x 1, Ksawery Kwiatkowski x 3, Filip Parkitny x 1, Rafał Czajor x 2.

DECHMANN 2012 – Minimistrzostwa Europy Tychy

21 kwietnia – 9 czerwca 2012 r.

Nasza drużyna, jako NIEMCY wzięła udział 
w rozgrywkach DEICHMANN Minimistrzostwa Europy 2012 dla chłopców i dziewczynek 
w wieku 7–11 lat w piłce nożnej w Tychach. Rozgrywki ligowe trwały przez wszystkie soboty od 21 kwietnia do 3 czerwca 2012 r., 
a 9 czerwca 2012 odbyły się mecze pucharowe.

Rozegrane mecze:
NIEMCY - Wlochy         2 - 1
NIEMCY - Holandia      0 - 10
NIEMCY - Hiszpania     3 - 1
NIEMCY - Szwecja       8 - 0
NIEMCY - Rosja           0 - 5
NIEMCY - Serbia          7 - 2
NIEMCY - Francja        1 - 1
NIEMCY - Grecja          1 - 4
NIEMCY - Turcja          1 - 5
NIEMCY - Szkocja        3 - 0
NIEMCY - Dania            1 - 0
NIEMCY - Rumunia       5 - 0
NIEMCY - Szwajcaria   12 - 0
NIEMCY - Austria          3 - 1
NIEMCY - Czechy          5 - 1
 
Mecze pucharowe:
NIEMCY - AUSTRIA      2 - 0
NIEMCY - IRLANDIA     0 - 3

NIEMCY – miejsce 7 na 23 drużyny
Bramki zdobyte – 54. Bramki stracone - 34.

  Niemcy w składzie (w nawiasie suma zdobytych bramek):

  Filip Parkitny (3), Piotr Januszek (4), Dominik Mosielski (5), Szymon Krawczyk (2), Mateusz Wojtek (12), Kamil Góralczyk (7), Rafał Czajor (15),
  Marcin Banasiuk (3), Filip Smolik (3).
Bramkarz: Bartosz Pikulski
  Trener: Łukasz Joniec


  Link do strony:
 http://www.kochamsport.pl/Zawody/dmme2012mlodsi/Tychy/Tabele

Turniej Małej Ligi Małopolskiej w Bolesławiu

3 maja 2012 r.


Nasza drużyna rocznika 2003 wzięła udział w finałowym turnieju Małej Ligi Małopolskiej w Bolesławiu. W turnieju brały udział następujące drużyny:


Grupa A

Ruch Chorzów
Orbita Bukowno
Przebój Wolbrom
UKS II LO Chrzanów

 

Grupa B

Wisła Kraków
MUKP Dąbrowa Górnicza
Orbita I Bukowno
MIG XXI Kęty

 

Nasz zespół w fazie grupowej rozegrał trzy spotkania:

Ruch Chorzów – Orbita Bukowno           2-1

Bramki: Mateusz Wojtek, Ksawery Kwiatkowski

Ruch Chorzów – UKS II LO Chrzanów   0-0

Ruch Chorzów – Przebój Wolbrom        0-0

 

Niebiescy zajęli pierwsze miejsce w grupie A z dorobkiem 5 pkt.


W półfinale zmierzyliśmy się z Wisłą Kraków, rezultat 2-1 dla Wisły po wyrównanej grze.

Bramkę dla Niebieskiej drużyny zdobył Mateusz Wojtek.

W meczu o 3 miejsce Nasza drużyna uległa Orbicie Bukowno 2-1.

Bramkę dla Niebieskich strzelił Ksawery Kwiatkowski.

W finale Małej Ligi Małopolskiej Nasza drużyna zajęła wysokie 4 miejsce!!!

Na koniec turnieju Ruch i Wisła rozegrały między sobą konkurs rzutów karnych, w którym lepszym okazał się Ruch Chorzów!!!

Gratulujemy zawodnikom, dziękujemy za super spędzony czas i za doskonałą zabawę!!!

 

Ruch w składzie: Dominik Mosielski, Marcin Granek, Szymon Pluciniok, Piotr Januszek, Wojciech Kania, Filip Parkitny, Kamil Góralczyk, Rafał Czajor, 

Mateusz Wojtek, Ksawery Kwiatkowski. Trener: Łukasz Joniec.


SPARING Ruch – FC Katowice


11 marca 2012 r.

Turniej w Zabrzu

3 marca 2012 r.

W turnieju brały udział następujące drużyny:


GRUPA A                                                                                      

MKS Zaborze                                                                              

Ruch Chorzów                                                                          

Zagłębie Sosnowiec                                                           Jedność Siemianowice                                                          

GKS Andaluzja

 

GRUPA B

MKS Zaborze II

ODRA Opole

Sandecja Nowy Sącz

GKS Katowice

F.A. Chróścice 


Wyniki:

MKS I Zaborze – RUCH CHORZÓW             7:0

RUCH CHORZÓW – GKS Andaluzja            1:5

Zagłębie Sosnowiec – RUCH CHORZÓW  3:2

RUCH CHORZÓW – Jedność Siemianowice 3:1

MKS II Zaborze – GKS Katowice 1:1

GKS Andaluzja – Zagłębie Sosnowiec 0:1

F.A. Chróścice – Odra Opole 0:3

Jedność Siemianowice – MKS I Zaborze 1:5

Sandecja Nowy Sącz – MKS II Zaborze 3:0

GKS Katowice – F.A. Chróścice 1:1

Zagłębie Sosnowiec – Jedność Siemianowice 2:0

Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 1:0

MKS I Zaborze – GKS Andaluzja 4:0

MKS II Zaborze – F.A. Chróścice 0:1

GKS Katowice – Odra OpoleE 2:1

GKS Andaluzja – Jedność Siemianowice 1:2

F.A. Chróścice – Sandecja Nowy Sącz 1:1

MKS I Zaborze – Zagłębie Sosnowiec 3:0

MKS II Zaborze – Odra Opole 0:1

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 2:0

 

Finały :

Ruch Chorzów - MKS Zaborze II 3:1

Jedność - Sandecja 0:1

Andaluzja - Chróścice 0:1

Zagłębie - GKS 1:0

Zaborze I - Odra 0:0 k.2:3


Ruch w składzie: Bartosz Pikulski, Dominik Mosielski, Kamil Góralczyk, Filip Parkitny, Rafał Czajor, Ksawery Kwiatkowski, Mateusz Wojtek, Wojciech Kania, Dominik Szczepaniak, Marcin Granek, Jakub Cichoń, Piotr Januszek. Trener Łukasz Joniec.


Zawsze przed każdym turniejem, meczem czy treningiem zadajmy sobie proste pytanie: 

Jaki mam cel? Bardzo mnie cieszy "sportowa złość" po porażkach, 

ale istotne jest nie załamywać się tylko dobrze się bawić!

Kreator strony - przetestuj