wzięła udział w turnieju w Żorach.
W końcowej klasyfikacji turnieju zajęliśmy
7 miejsce.
Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie.
Pierwszy mecz początkowo nie ułożył się po naszej myśli, szybko stracona bramka nie podłamała nas, szybko wyrównaliśmy na 1-1, a w 12 minucie meczu wyszliśmy na prowadzenie. Mecz mógł się podobać, każdą akcję budowaliśmy od bramkarza podaniami po ziemi, po każdym rozegraniu zawodnicy czuli się pewniej i gra była coraz płynniejsza. To był najlepszy mecz w naszym wykonaniu.
W drugim meczu podczas utrzymywania się przy piłce na połowie przeciwnika i tworzenia szansy strzeleckiej pod bramką Unii, kilka razy straciliśmy piłkę co skończyło się kontratakiem, po którym Unia strzeliła bramki.
Trzeci mecz w grupie, w którym rywalem był MKS Żory (zwycięzca turnieju) zakończył się wysoką porażką. W meczu o 7 miejsce graliśmy z drugą drużyną Żor, w meczu zawodnicy byli bardzo aktywni, chcieli się zrehabilitować za poprzedni mecz wygrywając w dobrym stylu.
Z turnieje wywozimy 7 miejsce, a co ważniejsze naukę i dobrą zabawę.
Ruch w składzie: Oskar Kontny, Oskar Palka, Jan Kudlek, Rafał Rzepka, Szymon Nycek, Mateusz Wiedemann, Damian Parchettka, Piotr Wach.
Trener: Łukasz Joniec.
Wyniki poszczególnych meczy:

Ruch Chorzów – RKP Rybnik  2 - 1  (bramki: 2x Szymon Nycek)

Ruch Chorzów – Unia Racibórz  0 - 4

Ruch Chorzów – MKS Żory  0 - 13

Ruch Chorzów – MKS Żory II  3 - 1  (bramki: 2x Piotr Wach, Szymon Nycek)
Sparing w Żorach

23 lutego 2014 r.
W niedzielę 23.02.2014 r. w Żorach rozegraliśmy sparing z drużynami MKS Żory (gospodarze) oraz z LKS Baranowice.

Każda z drużyn rozegrałą 3 mecze po 30 minut. Bardzo dziękujemy gospodarzom za zaproszenie.
Ruch w składzie:

Turniej w Siemianowicach

8 lutego 2014 r.
Dnia 8.02.2013 r. nasza drużyna wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez UKS Jedność Siemianowice.

Ruch Chorzów – UKS Ruch Chorzów                 0 : 1
W turnieju zawodnicy zaprezentowali dobrą grę, w każdym meczu budowaliśmy atak od bramkarza poprzez obrońców do napastników.
Niestety po dobrym rozegraniu piłki zabrakło wykończenia akcji w postaci strzelonych bramek. Najbardziej szkoda przegranych meczy 1-0,
w których byliśmy lepszą drużyną. Turniej pokazał, że zawodnicy podnoszą swoje umięjętności.

Najlepszym zawodnikiem Ruchu został Rafał Rzepka!
Turniej wygrała drużyna MKS Zaborze.
Ruch w składzie: Oskar Kontny, Oskar Palka, Rafał Rzepka, Damian Parchettka, Piotr Wach, Dawid Domagała, Szymon Nycek, Mateusz Wiedemann, Mateusz Drabina, Jakub Cichoń, Dominik Szczepaniak, Brajan Krasowiecki.