Archiwum – sezon 2012/2013


UWAGA
Przypominamy rodzicom dzieci, które dostały się do szkoły sportowej
o dostarczeniu dokumentów do sekretariatu szkoły do dnia 5.07.2013 r.: 
odpisu arkusza ocen, karty zdrowia i przekazania ucznia oraz zdjęcia do legitymacji.
TURNIEJ W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
Turniej Piłki Nożnej w Rudzie Śląskiej

Termin: 29.06.2013 r. (Sobota) o godz. 14:00
Miejsce: Ruda Śląska – Nowy Bytom, ul. Czarnoleśna

Zbiórka godz. 13:15 na boisku w Rudzie Śląskiej.

Wpisowe: 150 zł. Drużyn – 8. Zawodników – 12.

Zawodnicy zabierają granatowe lub niebieskie getry.

Skład drużyny:
1. Bartosz Pikulski
2. Dominik Mosielski
3. Aleks Grzyb
4. Bartosz Skop
5. Mateusz Wojtek 
6. Adrian Matys
7. Ksawery Kwiatkowski
8. Rafał Czajor
9. Michał Bryja
10. Filip Parkitny
11. Maksymilian Roguła
12. Mateusz Lipik
KONIEC TRENINGÓW AKADEMII

W poniedziałek 24 czerwca 2013 r. 
zakończyliśmy sezon rocznika 2003 
w Akademii Ruchu Chorzów.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i wspólne grillowanie.

Życzymy udanych i słonecznych wakacji!!!
ZAKOŃCZENIE SEZONU

Potwierdzone:

W poniedziałek
24 czerwca 2013 r.

zapraszamy
wszystkich zawodników z rodzinami
na zakończenie sezonu 
wraz z grillowaniem.

Zbiórka o godz. 16:30 przy Grzybku.

UWAGA! Proszę o potwierdzenie do dnia 22.06.2013 r.,
 ile osób będzie obecnych
w tym dniu.

Informację można wysłać przez poniższy formularz
lub przekazać trenerowi.
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
TURNIEJ W ZAWIERCIU – 22.06.2013 r.
I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików
„Warta Cup 2013” rocznik 2003 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie
Termin: 22.06.2013 r. (Sobota)
Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, ul. Moniuszki 10

godz. 9.45 Uroczyste rozpoczęcie turnieju
godz. 10.00 – 13.45 Początek zmagań w grupach A i B
godz. 13.45 – 14.30 Półfinały turnieju 
godz. 14.30 – 15.45 Finały turnieju
godz. 15.45 Uroczyste zakończenie turnieju


Zbiórka: 8:00. 22.06.2013 r. (sobota)
hala Moris ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów

Wyjazd dwoma busami w sumie 37 miejsc. 
Koszt przejazdu 800 zł, wpisowe: 250 zł.

Zawodnicy zabierają granatowe lub niebieskie getry.
Skład na turniej do Zawiercia:
1. Bartosz Pikulski
2. Dominik Mosielski
3. Mateusz Wojtek
4. Rafał Czajor
5. Marcin Banasiuk
6. Mateusz Lipik
7. Borys Waszczyszyn
8. Adrian Matys
9. Maksymilian Roguła
10. Filip Parkitny
11. Ksawery Kwiatkowski
12. Aleks Grzyb
13. Bartosz Skop

Grupa A

AKS Niwka Sosnowiec

WKS Wawel Kraków

GKS Piast Gliwice

SWSM Promotor Zabrze

KP Warta I Zawiercie

KS Stadion Śl. Chorzów

Grupa B

KP Warta II Zawiercie

KS Ruch Chorzów

UKS Piłkarz Sosnowiec

LKS Przemsza Siewierz

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała

KS Rozwój Katowice

Pobierz pliki

Książki do klasy IV podstawowej SP nr 21
1. Język polski
1.1. M. Derlukiewicz: 
Słowa na start! Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego (nowa podstawa programowa; rok wydania 2011; 
nr dopuszczenia 338/1/2011)

1.2. D.Chwastniewska, A.Gorzałczyńska-Mróz: Słowa na start! Podręcznik z ćwiczeniami 
do kształcenia językowego, część 1 i 2 
(nowa podstawa programowa; rok wydania 2011; 
nr dopuszczenia 338/2/2011)
Wydawnictwo: Nowa Era

2. Język angielski
J.Boyle, konsultacja: M.Bogucka: 
Discover English Starter + zeszyt ćwiczeń wraz z CD-ROM (nr dopuszczenia: 402/1/2011)
Wydawnictwo: PEARSON

3. Historia
3.1. G. Wojciechowski: 
Wczoraj i dziś – podręcznik do historii 
i społeczeństwa dla klasy 4 
(nowa podstawa programowa; 
nr dopuszczenia: 43/1/2012)

3.2. T. Maćkowski: 
Wczoraj i dziś – zeszyt ucznia.
Wydawnictwo: Nowa Era

4. Przyroda
4.1. M. Marko-Worłowska, F. Szlajfer,
J. Stawarz: 
Tajemnice przyrody (nowa podstawa programowa; nr dopuszczenia 399/1/2011) 
Wydawnictwo: Nowa Era

4.2. Atlas Przyroda „Świat wokół nas”.
Wydawnictwo: Nowa Era
5. Matematyka
H. Lewicka, M. Kowalczyk: 
Matematyka wokół nas. 
Podręcznik dla szkoły podstawowej. Klasa 4. 
(Nowa podstawa programowa, 
nr dopuszczenia: 275/1/2010) 
Wydawnictwo: WSiP

6. Muzyka
T. Wójcik: 
Muzyczny świat. Podręcznik dla klasy 4 
(nowa podstawa programowa; 
rok wydania 2012; 
nr dopuszczenia: 495/1/2012))
Wydawnictwo: MAC Edukacja

7. Plastyka
J. Lukas, K. Ornak: 
Do dzieła! Podręcznik dla klas IV – VI szkoły 
podstawowej + CD (nr dopuszczenia: 326/2011)
Wydawnictwo: Nowa Era

8. Informatyka
G. Koba: 
Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV – VI wraz z CD (nowa podstawa programowa; nr dopuszczenia: 373/2011)
Wydawnictwo: MiGra

9. Technika
U. Białka, J. Chrabąszcz:
Zajęcia techniczne. Część komunikacyjna. 
(nr dopuszczenia: 384/1/2011).
Wydawnictwo: OPERON

10. Religia
Red. Ks. J. Szept, D. Jackowiak: 
Jestem chrześcijaninem 
AZ-21-01/10-PO-1/11
Wydawnictwo: Św. Wojciech, Poznań
TURNIEJ NA STADIONIE ŚLĄSKIM
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy 2002
TOWN & COUNTRY HAUS 2013
15 - 16 czerwca 2013 r. CHORZÓW

Zbiórka w sobotę o godz. 7:30 na Stadionie Śląskim.
Zawodnicy muszą zabrać ze sobą niebieskie getry. 
Rodziców proszę o nie parkowanie na terenie stadionu, lecz przy sklepie Carrefour
lub w innym miejscu. 
SOBOTA – 15.06.2013 r.

Godzina            Zespoły                                                                   Grupa/boisko
 
08:22 – 08:42     WARTA POZNAŃ – RUCH CHORZÓW                           A a

08:44 – 09:04     ŚLĄSK WROCŁAW – RUCH CHORZÓW                         A b

09:28 – 09:48     STADION ŚLĄSKI – RUCH CHORZÓW                           A a
 
10:12 – 10:22     RUCH CHORZÓW – GÓRNIK ZABRZE                           A b

11:08 – 11:28     RUCH CHORZÓW – TALENT BIAŁYSTOK                     A b

11:52 – 12:12     RUCH CHORZÓW – ENERGETYK ROW RYBNIK           A b
 
12:36 – 12:56     MOTOR LUBLIN – RUCH CHORZÓW                             A b



13:30              OTWARCIE TURNIEJU

Pobierz pliki

Deichmann – 9.06.2013 r. FINAŁY
1/8 finału
09:25 – 09:50 Australia Jamajka

1/4 finału - od 10:30 do 11:40
1/2 finału - od 11:45 do 12:10
finał 12:25 - 12:50
mecz o 3 miejsce 13:00 - 13:25

Wyniki i bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013
http://ruchchorzow2003.manifo.com/deichmann-wiosna-2013
Święto Miasta Chorzów
Święto Miasta Chorzów 8 czerwca (sobota)

Zawodnicy uczestniczą w paradzie ulicznej repręzentując Akademię (przemarsz przez ulicę Wolności).
Zbiórka:
10:30 NABOŻEŃSTWO W KOŚCIELE św. Jadwigi Śląskiej / ul. Wolności 51
11:00 WIELKA PARADA ULICZNA / ul. Wolności 
Trening
Trening 3 czerwca 2013 r. poniedziałek – odwołany ze względu na zbyt mokre boisko.
Deichmann – 2.06.2013 r.
08:00 – 08:25 Australia – Anglia

08:00 – 08:25 Jamajka – Hiszpania

08:50 -- 09:15 Australia – Hiszpania

08:50 -- 09:15 Jamajka – Dania

09:40 -- 10:05 Jamajka – Brazylia

10:30 – 10:55 Australia – Brazylia

11:20 -- 11:45 Jamajka – USA

11:45 – 12:10 Australia – Francja

Wyniki i bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013
http://ruchchorzow2003.manifo.com/deichmann-wiosna-2013
Treningi
Od dziś tj. 27 maja 2013 r. Grupa A i B trenują razem w godzinach Grupy A:

Poniedziałek – Kresy
18:00 - 19:30

Czwartek – orlik ul. Kościuszki
17:30 - 19:00

Trening 30
 maja 2013 r. (Boże Ciało) czwartek – odwołany. 
Trening
Trening 23 maja 2013 r. czwartek – odwołany. 
UWAGA

Zmiana godziny zebrania rodziców klasy Ruch Chorzów S.A. – 23.05.2013 r. tj. czwartek o godzinie 16:00

w Zespole Szkół Sportowych nr 2, sala nr 11.

Deichmann – 26.05.2013 r.
09:00 – 09:25 Jamajka – Szwajcaria

09:50 – 10:15 Australia – Niemcy

09:50 -- 10:15 Jamajka – Włochy

10:40 – 11:05 Australia – Włochy

11:30 – 11:55 Jamajka – Portugalia

13:35 – 14:00 Australia – Holandia

Wyniki i bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013
http://ruchchorzow2003.manifo.com/deichmann-wiosna-2013
Zakwalifikowani uczniowie do klas sportowych
Na podstawie testów sprawnościowych i ankiet personalnych, do szkolenia w Zespole Szkół Sportowych nr 2 zostali zakwalifikowani następujący uczniowie rocznika 2003: 
Ruch Chorzów S.A.

1. Anders Dominik
2. Bryja Michał
3. Cieśla Wiktor
4. Czajor Rafał
5. Czogiel Olaf
6. Dańko Oliver
7. Góralczyk Kamil
8. Grzyb Aleks
9. Kwiatkowski Ksawery
10. Matys Adrian
11. Mosielski Dominik
12. Olszewski Igor
13. Panewski Mateusz
14. Parkitny Filip
15. Pikulski Bartosz
16. Skop Bartosz
17. Wawrzyniak Marcel
18. Wojaczek Patryk
19. Wojtek Mateusz 
UKS Ruch Chorzów

1. Banasiuk Marcin
2. Cebula Wiktor
3. Gansiniec Kamil
4. Górecki Łukasz
5. Gwóźdź Dawid
6. Janicki Maksymilian
7. Jelonek Dorian
8. Kawczyk Karol
9. Leśniak Dominik
10. Lipik Mateusz
11. Niedurny Mariusz
12. Pastuszek Marcel
13. Pochała Marcel
14. Roguła Maksymilian
15. Staniszewski Jakub
16. Suwała Dominik
17. Wojsa Mateusz
18. Wójtowicz Tomasz
19. Waszczyszyn Borys 
Zebrania rodziców odbędą się w Zespole Szkół Sportowych nr 2, sala nr 11, w następujących terminach:

UKS Ruch Chorzów – 22.05.2013 r. tj. środa o godzinie 17.00
Ruch Chorzów S.A. – 23.05.2013 r. tj. czwartek o godzinie 16.00
Koszulki dla rodziców

Chętnych rodziców do zakupu koszulek na sobotni wyjazd 
(i nie tylko) według wzoru poniżej
proszę o wysłanie zamówienia (formularz obok) 
wraz z podaniem rozmiaru, 
maksymalnie do środy tj. 15.05.2013 r.

Cena koszulki 20 zł.
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Turniej Sokolika w Starym Sączu
III Miedzynarodowy 
Turniej "Sokolika" 
o puchar Burmistrza 
miasta Starego Sącza

Zbiórka: 18 maja 2013 r. godz: 5 00, 
hala Moris ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów

Termin: 18-19 maja 2013 r.
Miejsce: MKS Sokół Stary Sącz, 
ul. Bandurskiego 14a
Uczestnicy: 16 drużyn (4 grupy po 4 drużyny)
Czas gry: 2x14 min
Ilość zawodników na bosiku 6+1
Zakwaterowanie: Ośrodek wczasowy UM Kakowa Gołkowice Dolne 
(koszt noclegu 70 zł z pełnym wyżywieniem)
Transport: autokar, koszt 1500 zł
Wpisowe: 300 zł

Powołani zawodnicy:
1. Olaf Czogiel
2. Bartosz Skop
3. Mateusz Wojtek
4. Filip Parkitny
5. Kamil Góralczyk
6. Adrian Matys
7. Marcel Pastuszek
8. Marcin Banasiuk
9. Mateusz Lipik
10. Wojtek Kania
11. Damian Parchettka

Pobierz pliki

Deichmann – 12.05.2013 r.
08:25 – 08:50 Jamajka – Chorwacja

09:40 – 10:05 Australia – Polska

10:05 – 10:30 Jamajka – Argentyna

10:05 – 10:30 Australia – USA

Wyniki i bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013
http://ruchchorzow2003.manifo.com/deichmann-wiosna-2013
Deichmann – 19.05.2013 r.
08:25 – 08:50 Australia – Brazylia

09:15 – 09:40 Jamajka – USA

10:05 – 10:30 Jamajka – Hiszpania

10:05 – 10:30 Australia – Anglia

Wyniki i bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013
http://ruchchorzow2003.manifo.com/deichmann-wiosna-2013
Uczniowie zakwalifikowani do klasy sportowej
Kolejny etap naboru do klas sportowych Ruchu!

Na podstawie testów sprawnościowych przeprowadzonych w dniu 14.04.2013 i 28.04.2013, niżej wymienieni uczniowie rocznika 2003 zostali zakwalifikowani do dalszego etapu selekcji do klas sportowych:
1. Anders Dominik
2. Banasiuk Marcin
3. Bryja Michał
4. Cebula Wiktor
5. Cieśla Wiktor
6. Czajor Rafał
7. Czogiel Olaf
8. Dańko Oliver
9. Gansiniec Kamil
10. Góralczyk Kamil
11. Górecki Łukasz
12. Grzyb Aleks
13. Gwóźdź Dawid
14. Janicki Maksymilian
15. Jastrzembski Marcin
16. Jelonek Dorian
17. Kabała Kacper
18. Kawczyk Karol
19. Kwiatkowski Ksawery
20. Leśniak Dominik
21. Lipik Mateusz
22. Matys Adrian
23. Mosielski Dominik
24. Niedurny Mariusz
25. Olszewski Igor
26. Panewski Mateusz
27. Parkitny Filip
28. Pastuszek Marcel
29. Pikulski Bartosz
30. Pochała Marcel
31. Roguła Maksymilian
32. Samol Jakub
33. Skop Bartosz
34. Soba Dominik
35. Staniszewski Jakub
36. Suwała Dominik
37. Wawrzyniak Marcel
38. Wojaczek Patryk
39. Wojsa Mateusz
40. Wojtek Mateusz
41. Wójtowicz Tomasz
42. Zwijacz Kacper
Wyżej wymienieni zawodnicy zobowiązani są do odbioru ankiet w sekretariacie szkoły 
i złożenia ich w terminie do 13.05.2013r. (poniedziałek) /sekretariat/.

Ostateczny podział na klasy sportowe zostanie ogłoszony po analizie dostarczonych ankiet 
w dniu 20.05.2013 r. (poniedziałek).
Turniej w Bukownie
Turniej w Bukownie 3 maja 2013 r.

Zbiórka o godz. 12:30, hala MORiS ul. Dąbrowskiego, Chorzów.
Transport samochodami z rodzicami.

Skład: Bartosz Pikulski, Dominiki Mosielski, Rafał Czajor, Ksawery Kwiatkowski, Filip Parkitny, 
Kamil Góralczyk, Marcel Pastuszek, Karol Kawczyk, Wojciech Kania, Marcin Banasiuk.

Proszę o potwierdzenie udziału w turnieju. 

Turniej odbędzie się na boisku MOSiR w Bukownie od godz. 14:00 do 18:00. Wpisowe 200 zł.
Mecze będą rozgrywane na dwóch boiskach równocześnie.
Treningi
Ze względu na weekend majowy i mecz Ruchu przerwa w treningach nastąpi
od 01.05.2013 r. (środa) do 06.05.2013 r. (poniedziałek).
Nowy harmonogram treningów
Harmonogram treningów Akademii od 15.04.2013 r.

Poniedziałek – Kresy 
gr B 16:30 - 18:00
gr A 18:00 - 19:30

Czwartek – orlik ul. Kościuszki
gr B 16:00-17:30
gr A 17:30- 19:00

Godziny treningów to są już godziny wyznaczone na rozpoczęcie treningu a nie na przebranie dzieci.
Należy przychodzić 15 min wcześniej w celu ich przebrania.

Godziny treningów nie zmienią się i dzieci uczęszczają do grup według swojego rocznika.
Deichmann – 5.05.2013 r.
8:50 – 9:15  Australia – Chorwacja

9:15 – 9:40 Jamajka – Polska

10:30 – 10:55 Australia – Argentyna

10:30 – 10:55 Jamajka – Francja



Chętnych na zakup zdjęć z Deichmanna,
proszę o zamówienie poprzez formularz obok.
Koszt zdjęcia to 3 zł.

Zdjęcie drużyny JAMAJKA będzie zrobione
w niedzielę 5 maja 2013 r. jeśli będą już wszyscy zawodnicy.
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Deichmann – 28.04.2013 r.
10:50 – 11:15 Jamajka – Australia     1 : 4

12:05 – 12:30 Jamajka – Holandia     0 : 5

12:55 – 13:20 Australia – Dania         2 : 2

Wyniki i bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013
http://ruchchorzow2003.manifo.com/deichmann-wiosna-2013
Treningi
W poniedziałek 22.04.2013 r. treningi odwołane ze względu na mecz Ruchu z Polonią.
Deichmann – 21.04.2013 r.
Zbiórka: 21.04.2013 r. godz: 9:00 
Tychy, ul. Andersa 22 (osiedle A)

09:25   Jamajka – Niemcy        0 : 0
09:50 Australia – Portugalia      7 : 2

10:15 Jamajka – Anglia            2 : 0
11:30 Australia – Szwajcaria    5 : 0

Wyniki i  bramki w zakładce: DEICHMANN wiosna 2013

Proszę o wydrukowanie, uzupełnienie informacji w karcie, która znajduje się obok
i przyniesienie na niedzielę.

Pobierz pliki

DEICHMANN 2013
Miejsce turnieju: ul. Andersa 22, 43-100 Tychy (osiedle A)

Termin: 21.04 – 09.06.2013 r.

Wszystkie informacje na www.kochamsport.pl


Akademia rocznik 2003 będzie występować w grupie U-11 (rocznik 2003, 2002) w następujących składach:
Grupa I
1. Bartosz Pikulski
2. Filip Parkitny
3. Kamil Góralczyk
4. Ksawery Kwiatkowski
5. Mateusz Wojtek
6. Olaf Czogiel
7. Bartosz Skop
8. Adrian Matys
9. Aleks Grzyb
10. Rafał Czajor
Grupa II
1. Dominik Mosielski
2. Michał Bryja
3. Marcin Banasiuk
4. Marcel Pastuszek
5. Mateusz Lipik
6. Damian Parchettka
7. Maksymilian Roguła
8. Kacper Książko
9. Mateusz Wojsa
10. Piotr Januszek
Treningi
W środę 10.04.2013 r. i piątek 12.04.2013 r. treningi odbędą się jeszcze na hali 
według starego harmonogramu.
Treningi
W środę 3.04.2013 r. treningi został odwołany ze względu na zajętą salę gimanstyczną.

W piątek 5.04.2013 r. treningi odwołane ze względu na mecz Ruchu z Podbeskidziem.

Co do przyszłego tygodnia informacja będzie dopiero podana w późniejszym czasie.
Przerwa Świąteczna w treningach będzie trwała 
od 27.03.2013 - 02.04.2013 r.
Treningi zostaną wznowione 03.04.2013 r. (środa).
Harmonogram treningów po świętach zostanie podany na stronie. Do zobaczenia !!!
Ostatnie pożegnanie legendy Ruchu
W najbliższy piątek 29 marca najbliżsi, przyjaciele, znajomi i sympatycy „Niebieskich” pożegnają zmarłego wczoraj wieczorem byłego zawodnika i trenera Ruchu Jerzego Wyrobka.

Liturgia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 12.00 w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chorzowie Batorym przy ulicy Farnej 3. Modlitwę poprowadzi ksiądz biskup Józef Kupny.
Jerzy Wyrobek spocznie na cmentarzu przy ulicy Granicznej 5 w Chorzowie Batorym.
Prosimy o przybycie wszystkich zawodników Akademii Ruchu Chorzów (w dresach klubowych) w celu reprezentowania naszej Akademi.
Nabór do klasy sportowej
Trening odwołany
W dniu 27 i 29 marca 2013 r. trening został odwołany.
Trening odwołany
W dniu 22 marca 2013 r. (piątek) trening Grupa A został odwołany
z powodu meczu Polska - Ukraina.
SPARING z MKS Siemianowice Śląskie
Miesjce sparingu: Hala Mosir Pszczelnik, Siemianowice Śląskie
Termin: 04.04.2013 r. (czwartek) godz. 16:00

Kadra na sparing:
1. Szymon Krawczyk
2. Filip Smolik
3. Dawid Domagała
4. Dominik Szczepaniak
5. Marcin Granek
6. Daniel Nędza
7. Michał Rutkowski
8. Karol Kawczyk
9. Bartłomiej Nowak
10. Mateusz Wiedemann
11. Szymon Nycek
12. Mikołaj Szczepka
13. Adrian Orliński
14. Mateusz Kołodziej
15. Miłosz Korbaś
16. Jakub Cichoń
17. Bartosz Zagórski
18. Kamil Kołodziej
19. Mateusz Wojsa
20. Piotr Wach
21. Mateusz Treit
Turniej Bielszowice Cup
Termin turnieju : 24.03.2013 r. (Niedziela)

Miejsce zbiórki: Hala Sportowa „Zgoda” ul. Sportowców 22
w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach. godz. 7:45
Wpisowe: 250 zł

Pobierz pliki

Zawodnicy biorący udział w turnieju:

1. Kamil Góralczyk
2. Olaf Czogiel
3. Bartosz Skop
4. Ksawery Kwiatkowski
5. Michał Bryja
6. Dominik Mosielski
7. Aleks Grzyb
8. Adrian Matys
9. Mateusz Wojtek
10. Rafał Czajor
11. Filip Parkitny
Drużyny biorące udział:
GRUPA A
MKS ZABORZE ZABRZE I
UKS SZOPIENICE – KATOWICE
OKS ODRA OPOLE
AKADEMIA RUCH CHORZÓW
AKS NIWKA – SOSNOWIEC
GRUPA B
MKS ZABORZE ZABRZE II
PUKS RODŁO OPOLE
GKS KATOWICE
MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW 
PKS JÓZEFKA CHORZÓW
Turniej w Jaworznie
III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Halowej 10- latków Jaworzno 2013 im. Bogusława Pluty

Termin turnieju : 23. 03. 2013r. (Sobota)

Miejsce: Hala Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
ul. Inwalidów Wojennych 18
Zbiórka: Hala Moris ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów, godz: 7:30

W Jaworznie będzie losowanie grup na miejscu.

Wpisowe: 100 zł
Zawodnicy biorący udział w turnieju:

1. Bartosz Pikulski
2. Marcin Banasiuk
3. Kacper Książko
4. Marcel Pastuszek
5. Mateusz Lipik
6. Maksymilian Roguła
7. Mateusz Wojsa
8. Piotr Januszek
9. Wojtek Kania
10. Damian Parchettka

Pobierz pliki


W Jaworznie będzie losowanie grup na miejscu.
Trening odwołany
W dniu 13 marca 2013 r. (środa) trening został odwołany
z powodu meczu Pucharu Polski Ruch - Zagłębie.
Turniej w Żorach
Turniej Piłki Nożnej w Żorach pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory 
Rocznik 2003 i młodsi.

Zbiórka: 16.03.2013 r., Hala Moris ul. Dąbrowskiego 113. godz. 7:15

Miesce turnieju: Hala sportowa Mosir ul. Folwarecka 10, Żor.

Wpisowe na turniej 200 zł. Dla zawodników będzie zapewniony posiłek.

Pobierz pliki

Drużyny biorące udział:

GRUPA A
Grupa A
1. Ruch Chorzów 
2. RKP ROW Rybnik 
3. Podbeskidzie B-B 
4. MKS Żory

GRUPA B
1. MKS Zaborze 
2. MOSIR Jastrzębie
3. MKS II Żory
4. GKS Katowice
Zawodnicy biorący udział w turnieju:

1. Mateusz Wojtek
2. Kamil Góralczyk
3. Filip Parkitny
4. Adrian Matys
5. Michał Bryja
6. Bartosz Pikulski
7. Bartosz Skop
8. Rafał Czajor
9. Ksawery Kwiatkowski
10. Aleks Grzyb
11. Olaf Czogiel
12. Dominik Mosielski
Turnieje zaplanowane
Harmonogram pozostałych turniejów i spotkań towarzyskich
23.03.2013 r. – Jaworzno
23.03.2013 r. – Bolesław
24.03.2013 r. – Ruda Śląska (Bielszowice)?
Turniej w Rudzie Śląskiej
Turniej Piłki Nożnej o Puchar SR-S Gwiazda rocznika 2003 i młodszych w Rudzie Śląskiej

Termin: 17 lutego 2013 r. Niedziela, godz. 8:30 - 15:20
hala sportowa MOSIR w Rudzie Śląskiej Halembie przy ul. Kłodnickiej.

Wpisowe 300 zł. Ilość drużyn: 10, podzielonych na 2 grupy. Czas gry: 13 min.

Drużyny biorące udział:
GRUPA A
1 Wyzwolenie Chorzów
2 Gwiazda II Ruda Śląska
3 Ruch Chorzów
4 Promotor Zabrze
5 Vitkovice B

GRUPA B
1 UKS Ruch Chorzów
2 Gwiazda I Ruda Śląska
3 Vitkovice A
4 Skra Częstochowa
5 Junosport Stara Lubovna
Zawodnicy biorący udział w turnieju:

1. Dominik Mosielski
2. Aleks Grzyb
3. Bartosz Skop
4. Olaf Czogiel
5. Mateusz Wojtek
6. Marcel Pastuszek
7. Adrian Matys
8. Damian Parchettka
9. Mateusz Lipik

Trener: Igor Łukasik
Obóz zimowy – MANIOWY

PODSTAWOWE INFORMACJE:

Zbiórka: godz. 9:00Miejsce: parking przy grzybku ul. Cicha 6.

Termin obozu: 17.02.2013 r. - 24.02.2013 r. Miejscowość: Maniowy

Nazwa ośrodka: Zajazd CzorsztyńskiAdres: ul. ks. Antoniego Siudy 4, 34-436 Maniowy

Liczba uczestników: 15 uczestników + 2 wychowawców = 17 osób


Koszt lekcji na dziecko (2 h jazdy z instruktorem) 26 zł x 6 dni = 156 zł.

Koszt wyciągów zależy od umiejętności jeżdżących np. dziecko, które jeździ bardzo dobrze, więcej razy zjedzie, koszt może wynieść ok. 40-50 zł na dzień. 
Dziecko które się uczy wyjeździ 15-20 zł na dzień.
Należy wziąć pod uwagę, że z każdym dniem dzieci będą robić postępy i będą więcej jeździć.
Pieniądze na wyciągi, lekcje, sprzęt, kieszonkowe proszę przygotować w kopercie.

Poniżej przedstawiam listę rzeczy, które zabieramy na obóz:
– legitymacje,
– środki higieny osobistej (szampon, mydło, żel        pod prysznic itd.),
– dwa komplety dresów (dres treningowy 
  klubowy + prywatny),
– około 5-7 kompletów treningowych (koszulki,    
  spodenki, getry, ochraniacze),
– korki, halówki, klapki, kąpielówki, 2 ręczniki,  
  (jeśli są nowe buty to "rozbić" możliwość 
  nabawienia się odcisków, gdy są nowe)
– odzież użytku codziennego (skarpetki, koszulki, 
  spodnie, bluzy, itd.),
– gry planszowe np. chińczyk itp.
– dupoloty
– kieszonkowe dla dzieci w kopercie w nominałach
  10, 20 zł (wysokość kwoty wg rodziców, myślę 
  że 100 zł wystarczy)
– jeśli dziecko bierze jakieś leki rozpisać w jakich 
  godzinach ma je wziąć,
– telefony komórkowe zabieramy na własną 
  odpowiedzialność,
– nie zabieramy gier komputerowych PSP itp.

Zabieramy jeden komplet sprzętu narciarskiego lub snowboardowego, (będzie można wypożyczyć cały komplet na miejscu) oraz ciepłą odzież na stok (kurtka, spodnie, rękawice, skartepy). Obowiązkowo jeździmy w kasku i w goglach.
Dzieci, które zaczynają jazdę na nartach będą się uczyły pod okiem instruktora.

Poniżej cennik wypożyczenia sprzętu narciarkiego. Ilość godzin na stoku – około 4 dziennie (od 9 do 13) przez 6 dni koszt wypożyczenia kompletu (np 4h dziennie przez 6 dni, 25zł x 6 = 150 zł).


Cennik wyciągów 

http://www.czorsztyn-ski.com.pl/zima/strony.html?s=cennik.html

LISTA UCZESTNIKÓW OBOZU:

1. Filip Parkitny
2. Filip Smolik
3. Rafał Czajor
4. Kamil Góralczyk
5. Marcin Banasiuk
6. Michał Bryja
7. Maksymilian Roguła
8. Piotr Januszek
9. Szymon Pluciniok
10. Ksawery Kwiatkowski
11. Wojciech Kania
12. Bartosz Pikulski
13. Szymon Krawczyk
14. Karol Kawczyk

15. Kacper Książko

Sparing grupa B
W piątek tj. 1 lutego 2013 r. GRUPA B rozegra mecz towarzyski z MKS Siemianowice Śląskie 
od 16:45 do 18:00 zamiast treningu.
Zbiórka: 16:30, Hala Mosir. Park Pszczelnik, 41-100 Siemianowice Śląskie.

Grupa A trening w piątek o 17:45 do 19:00.
Kalendarz

Można zakupić kalendarz 
na rok 2013 r. z zawodnikami 
rocznika 2003. 

Koszt kalendarza 
format A3 – to 5 zł.

Koszt kalendarza
format A2 – 18 zł/sztukę 
ze srebrną listwą, 

a format A2 bez listwy srebrnej, 
czyli jako plakat – cena 13 zł.

Zamówienia można składać 
poprzez formularz umieszczony obok. 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Sparing grupa A
W piątek tj. 25 stycznia 2013 GRUPA A 
rozegra mecz towarzyski z GKS Katowice 
od 18:00 do 19:30 zamiast treningu.
Zbiórka 17:45, AWF Katowice, ul. Mikołowska 72a 
"Stara hala" (tam gdzie znajduje się zakład piłki ręcznej)
Uwaga: wjazd samochodem na uczelnie jest płatny, parkowanie samochodu obok uczelni może być trudne, proponuje osiedle obok (ul. Barbary) lub od strony akademika obok nowego budynku Kzk Gop.

Grupa B trening w piątek o 16:45 (15 min później) do 18:15.
Prosimy o wsparcie dla Bianki!
Świat małej Bianki i jej rodziców zawalił się. Jedynym ratunkiem dla dziewczynki
jest kosztowne leczenie. 
Fundacja zwraca się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc ratującą życie 5-letniej Bianki. 
U dziewczynki stwierdzono chorobę genetyczną o nazwie ceroidolipofuscynoza, która objawia się szybko postępującym zanikiem sprawności ruchowej i intelektualnej. 
Przerażające jest to, że choroba w zastraszająco szybkim tempie osiągnęła już drugie stadium. 
W zeszłym roku Bianka była jeszcze dość samodzielnym dzieckiem, mogącym swobodnie funkcjonować, uczęszczała do przedszkola, bawiła się z rówieśnikami, nie odbiegała poziomem rozwoju od innych dzieci. Obecnie nie jest w stanie sama jeść, poruszać się, czy siedzieć. Choroba spowodowała duży regres intelektualny oraz zatracenie zdolności mówienia.
Jedyną szansą dla dziewczynki jest kosztowna kuracja genowa. Koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziców, dlatego razem możemy sprawić, że będzie to możliwe. 


Zdjęcie do kalendarza
Na środowym (tj. 23.01.2013 r.) treningu będzie robione zdjęcie do kalendarza.

Osoby, które mają niebieskie koszulki Ruchu ubieraja je na trening. 

Natomiast dzieci, które nie oddały jeszcze strojów po turnieju, 
proszę o przyniesienie ich na środowy trening.
Obóz zimowy
Termin obozu: 17 - 24.02.2013 r. Miejsce obozu: Maniowy
Koszt obozu: 800 zł
Pieniądze za obóz należy wpłacić na konto fundacji. Zaliczkę w wysości 300 zł należy wpłacić d
o 31.01.2013 r. Pozostałą kwotę w wysokości 500 zł do 15.02.2013 r.

ING Bank Śląski
nr konta 59 1050 1243 1000 0090 3013 4648

Kto jeszcze nie dostał karty obozowej w środę na treningu ją otrzyma lub można pobrać ze strony.

Chętnych na obóz zimowy rocznika 2003/2004 prosimy o zgłaszanie mailem do trenera
Łukasza Jońca lukas.joniec@wp.pl
lub poprzez formularz umieszczony obok.


Lista chętnych już potwierdzonych:

1. Ksawery Kwiatkowski

2. Rafał Czajor

3. Marcin Banasiuk (tylko jeden tydzień)

4. Szymon Pluciniok

5. Piotr Wróbel (2004)

6. Piotr Januszek

7. Bartosz Pikulski

8. Szymon Krawczyk

9. Filip Parkitny

10. Kamil Góralczyk

11. Michał Bryja

12. Mateusz Kściuk (2004)

13. Wojciech Kania

14. Filip Smolik

15. Maks Roguła

16. Jaś Kudlek (2004)

17. Karol Kawczyk

18. Kacper Książko

Pobierz pliki

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Turniej w Tarnowie
NIEDZIELA, 20 styczeń 2013 
HALA, TARNÓW UL. TRAUGUTTA

Zbiórka: niedziela 7:00, 
hala Moris ul. Dąbrowskiego 113 Chorzów. 
Planowany powrót około godziny 20.

Wpisowe
250 zł. 
Obiad – 12 zł (dwudaniowy). 
Koszt autokaru 1150 zł (miejsc 28).

Pobierz pliki

Powołani zawodnicy na turniej 
w Tarnowie:

1. Bartosz Skop
2. Olaf Czogiel
3. Dominik Mosielski
4. Adrian Matys
5. Kamil Góralczyk
6. Marcel Pastuszek
7. Mateusz Lipik
8. Szymon Pluciniok
9. Damian Parchettka
10. Maks Roguła
11. Filip Smolik
12. Bartłomiej Nowak
Turniej w Nowym Sączu
IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Prezydenta miasta Nowy Sącz
Termin: 19-20 stycznia 2013 r.
Zbiórka: sobota 9:00, hala Moris ul. Dąbrowskiego 113 Chorzów.

Wpisowe 300 zł. Koszt autokaru 1400 zł (miejsc 30)

Zakwaterowanie:
Zawodnicy - nocleg w szkole z wyżywieniem – 65 zł
Rodzice - nocleg w pensjonacie obok szkoły – 45 zł Obiad dla rodziców – 12 zł.
Miejsce: hala Mosir Il. Nadbrzeżna, Nowy Sącz

Ilość drużyn: 16, podzielonych na 4 grupy
Czas gry: 1x15 min
Boisko: 40 m x 20 m, bramki 5 m x 2 m

Pobierz pliki

Powołani zawodnicy na turniej w Nowym Sączu:

1. Ksawery Kawiatkowski
2. Mateusz Wojtek
3. Bartosz Pikulski
4. Aleks Grzyb
5. Filip Parkitny
6. Rafał Czajor
7. Marcin Banasiuk
8. Piotr Januszek
9. Wojtek Kania
10. Michał Bryja
11. Marcin Jastrzębski
12. Mateusz Wojsa
Zebranie z Dariuszem Gęsiorem
W dniu 16 stycznia 2013 r. w środę odbędzie się zebranie z Dariuszem Gęsiorem.
Godziny zebrań: grupa B - 16:30, grupa A - 17:45
Zebranie będzie dotyczyło testów do klasy sportowej.
Wielka Orkiestra
Świątecznej
Pomocy
Już w najbliższą niedzielę po raz 21 zagra
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia dzieci
i godną opiekę medyczną seniorów.
Ruch, który jest partnerem WOŚP wspólnie z miastem Chorzów postanowił w niedzielny ranek zorganizować „Wielką Rozgrzewkę przed Wielkim Zbieraniem”
czyli sportową zaprawę
z udziałem zawodników I drużyny Ruchu Chorzów: Marka Szyndrowskiego i Filipa Starzyńskiego.
Zaczynamy o godzinie 9.00 rano na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Filarowej w Chorzowie.
Po rozgrzewce, w której wezmą udział najmłodsi i najstarsi mieszkańcy Chorzowa
(dzieciaki z Akademii Piłkarskiej Ruchu, uczniowie chorzowskich szkół i podopieczni Uniwersytetu III wieku) rozegramy krótki mecz międzypokoleniowy, a zawodników będzie zachęcał do walki Adlerek, Balik
i DJ Cube,
który dba o oprawę muzyczną i konkursową przed meczami „Niebieskich” organizowanymi
na stadionie przy Cichej.
Odwiedzą nas też chorzowscy strażacy, którzy jak co roku pomagają Orkiestrze,
a każdy kto zechce na sportowo zacząć najbliższą niedzielę i pojawi się na boisku przy Filarowej
dostanie także kubek gorącej herbaty.


Zawodnicy Akademii mogą przyjść i dobrze się bawić :)
http://www.ruchchorzow.com.pl/?page=articles-news&article_id=11582&article_category=5&category=news
Zapraszamy serdecznie!!!!
Turniej – Zagłębie Cup 2013
Zbiórka: sobota godz: 14:00, hala "Łagisza" Będzin,
ul. Jedności 38

niedziela: w Czeladzi na hali MOSiR przy ulicy Sportowej 2.

Uczestnicy: 20 drużyn z rocznika 2003 i młodsi
Skład drużyn: 12 zawodników + 2 opiekunów
Wpisowe: 370,- PLN

Dzień I – 12 stycznia 2012 r.


Mecze Grupa ,,D’’

14:15   Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:45   Ruch Chorzów – APN Czeladź
15:15   Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz
15:45   Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
16:15   APN Czeladź – Zawisza Bydgoszcz
16:45   Legia Warszawa – Ruch Chorzów
17:15   Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zawisza Bydgoszcz
17:45   Legia Warszawa – APN Czeladź
18:15   Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz
18:45   Podbeskidzie Bielsko-Biała – APN Czeladź
Lista powołanych zawodników:
1. Bartosz Pikulski
2. Dominik Mosielski
3. Filip Parkitny
4. Kamil Góralczyk
5. Ksawery Kwiatkowski
6. Adrian Matys
7. Bartosz Skop
8. Aleks Grzyb
9. Mateusz Wojtek
10. Marcin Banasiuk
11. Rafal Czajor
12. Olaf Czogiel
Przerwa Świąteczna
Przerwa Świąteczna w treningach będzie trwała od 24.12.2012 - 06.01.2013 r.
Treningi zostaną wznowione 7.01.2013 r. (poniedziałek)
Do zobaczenia !!!
Trening odwołany
W dniu 19 grudnia 2012 (środa) trening został odwołany z powodu zajętej sali gimnastycznej
przez szkołę.
Sparing z FC Katowice
Sparing z 1.FC Katowice
Godzina zbiórki: 18:15
Data 20.12.2012 r. (czwartek)
Miejsce zbiórki: Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Ziętka w Katowicach
(Gimnazjum znajduje sie na osiedlu Paderewskiego)

Zawodnicy zabierają niebieskie lub granatowe koszulki.
Kadra na sparing:
1. Filip Parkitny
2. Kamil Goralczyk
3. Rafal Czajor
4. Dominik Mosielski
5. Bartosz Skop
6. Olaf Czogiel
7. Ksawery Kwiatkowski
8. Adrian Matys
9. Aleks Grzyb
10. Bartosz Pikulski
11. Mateusz Wojtek
12. Piotr Januszek
13. Karol Kawczyk
14. Michal Bryja
15. Filip Smolik
16. Marcin Banasiuk
17. Mateusz Wojsa
18. Tomasz Grudiens
19. Adrian Orlinski
20. Dawid Domagała
21. Kamil Kołodziej
22. Szymon Nycek
23. Mateusz Wiedman
Turniej w Szopienicach
Godzina zbiórki: 7:30
Data: 16.12.2012 (niedziela)
Miejsce zbiórki: Hala sportowa Szopienice, ul. 11 Listopada 16, Katowice

Lista zawodników powołanych na sparing:
1. Filip Parkitny
2. Kamil Góralczyk
3. Adrian Matys
4. Rafał Czajor
5. Mateusz Wojtek
6. Bartosz Skop
7. Olaf Czogiel
8. Dominik Mosielski
9. Aleks Grzyb
10. Ksawery Kwiatkowski
11. Mateusz Lipik
12. Kacper Książko
Sparing w Zabrzu
Godzina zbiórki: 14:30
Data 15.12.2012 r. (sobota) miejsce zbiórki:
Hala Pogoń, ul. Wolności 406, 41-800 Zabrze.

Zawodnicy zabierają niebieskie lub granatowe koszulki

Lista zawodników powołanych na sparing:
1. Filip Parkitny
2. Kamil Góralczyk
3. Adrian Matys
4. Rafał Czajor
5. Mateusz Wojtek
6. Bartosz Skop
7. Olaf Czogiel
8. Kacper Książko
9. Tomasz Grudiens
10. Ksawery Kwiatkowski
11. Mateusz Lipik
12. Karol Kawczyk
13. Bartosz Zagórski
14. Michał Bryja
15. Filip Smolik
16. Marcin Banasiuk
17. Piotr Januszek
18. Marcin Granek
19. Bartłomiej Nowak
20. Damian Parchettka
21. Szymon Pluciniok
22. Wojtek Kania

Mikołajki

Zapraszamy wszystkie trenujące dzieci w Akademii na Mikołajki,
którę odbędą się w kawiarence klubowej w dniu 11.12.2012 r. (wtorek) o godz. 17:00. 
W tym dniu treningi się nie odbędą.

Mecz Ruch – Jagielonia

W piątek 7.12.2012 trening odwołany ze względu na mecz.

Dzieci wraz z opiekunami mogą wejść za darmo na mecz, 
ale wcześniej proszę wysłać SMSa do trenera z Nr PESEL dziecka i opiekuna.
Wejście na stadion przy bocznym boisku podając swoje dane osobowe.

Turniej w Rzeszowie

Zbiórka: 8.12.2012, godz: 4:45 
Miejsce zbiórki: Hala Moris, ul. Dąbrowskiego 113 Chorzów 
W autokarze jest 50 miejsc, więc może jechać więcej osób. Koszt 2 000 zł.

Lista zawodników powołanych na turniej do Rzeszowa "Resovia Winter Cup"
1. Mateusz Wojtek
2. Ksawery Kwiatkowski
3. Bartosz Pikulski
4. Bartosz Skop
5. Olaf Czogiel
6. Adrian Matys
7. Dominik Mosielski
8. Aleks Grzyb
9. Marcel Pastuszek
10. Mateusz Lipik
11. Filip Parkitny
12. Kamil Góralczyk
13. Marcin Banasiuk
14. Szymon Pluciniok
15. Kacper Książko
16. Mateusz Wojsa

Nowy regulamin

Nowa rozpiska

RUCH Chorzów '03 - III miejsce w Szczecinie


W niedzielę 2.12.2012 r.
w Turnieju Gryf Cup w Szczecinie Ruch Chorzów zajął

III miejsce
oraz zdobył 
Puchar 

Trening odwołany

W piątek 30.11.2012 r. trening odwołany z powodu wyjazdu drużyny na turniej.

Turniej w Kętach

Termin: 01.12.2012
Zbiórka 8:45 pod halą MORIS ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie.
Transport na turniej samochodami z rodzicami.
Wpisowe: 25 zł

Proszę o zabranie getrów (niebieskich lub granatowych).

Powołani zawodnicy:
 1. Kamil Góralczyk
2. Marcin Banasiuk
3. Piotr Januszek
4. Damian Parchettka
5. Wojtek Kania
6. Maks Roguła
7. Kacper Książko
8. Szymon Pluciniok
9. Szymon Krawczyk
10. Karol Kawczyk
11. Michał Bryja
12. Mateusz Wojsa

Turniej w Szczecinie

Zbiórka 30.11.2012 w piątek o godz. 20:20 Miejsce: Katowice Dworzec PKP -  Plac Andrzeja.

Proszę o zabranie dodatkowej pary getrów (niebieskich lub granatowych)
oraz legitymacji szkolnych.

Turniej w Szczecinie: 01/02.12.2012
Miejsce: Hala w Zespole Szkół Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 71-080 Szczecin
Zakwaterowanie: Bursa Salezjańska ul. Ku Słońcu 124, Szczecin (w tym samym miejscu gdzie
odbywają się rozgrywki): sobota / niedziela 80 zł w tym jeden nocleg
(1 x kolacja, 2 x śniadanie, 2 x obiad)
Wpisowe: 200 zł
Transport: PKP TLK: odjazd pociągu z Katowic 20:50, przyjazd pociągu do Szczecina 7:10
przejazd z dworca busikiem na miejsce turnieju (zapewnia organizator).

Powołani zawodnicy na turniej:
1. Rafał Czajor
2. Mateusz Wojtek
3. Ksawery Kwiatkowski
4. Bartosz Pikulski
5. Olaf Czogiel
6. Adrian Matys
7. Bartosz Skop
 8. Aleks Grzyb
9. Dominik Mosielski
10. Mateusz Lipik
11. Marcel Pastuszek
12. Filip Parkitny

Terminarz rozgrywek

Zamówione stroje i dresy

Osoby, które zamawiały sprzęt treningowy (koszulki, spodenki, getry, dresy) 
proszone są o przyniesienie dowodu wpłaty za sprzęt. 
Na dowodzie wpłaty proszę napisać dokładnie co było zamawiane 
tzn. np. koszulka, logo, imię itd.

Trening odwołany

W piątek 9.11.2012 r. trening rocznika 2003 nie odbędzie się 

z powodu meczu Ekstraklasy Ruch – Lechia.


Kolejny trening w środę 14.11.2012 r.

UWAGA!!!

Kto jeszcze nie oddał stroju, proszony jest o przyniesienie go na dzisiejszy trening (tj. 31.10.2012 r.).

WIELKIE DERBY ŚLĄSKA – odwołane!

Wielkie Derby Śląska 29.10.2012 – mecz rocznika 2003 odwołany!

Powołani zawodnicy wraz z opiekunami mogą wejść za darmo na mecz 
Ruchu Chorzów – Górnika Zabrze
podając imię i nazwisko przy wejściu na stadion przy bocznym boisku.

Trening – piątek 26.10.2012 r.

Trening w piątek 26.10.2012 r. według harmonogramu:

Grupa B – godz. 16:30

Grupa A – godz. 17:45


Miejsce treningu – Szkoła Podstawowa nr 8, 41-500 Chorzów, ul. J. Omańkowskiej 1

WIELKIE DERBY ŚLĄSKA

Zawodnicy powołani na Wielkie Derby Śląska:


1. Rafał Czajor
2. Mateusz Wojtek
3. Kamil Góralczyk
4. Filip Parkitny
5. Ksawery Kwiatkowski
6. Bartosz Pikulski
7. Marcin Banasiuk
8. Bartosz Skop
9. Olaf Czogiel
10. Adrian Matys

11. Dominik Mosielski

12. Piotr Januszek

13. Aleks Grzyb

14. Marcel Pastuszek

15. Mateusz Lipik

16. Damian Parchettka


Rodzice proszeni są o przesłanie do trenera mailem lub sms nr pesel zawodnika i opiekuna, z którym dziecko będzie na meczu. 


Zbiórka 29.10.2012 r. (poniedziałek) godz 15:00 przed wejściem na stadion przy boisku bocznym.

Treningi odwołane

Treningi odwołane

29.10.2012 r. (poniedziałek) ze względu na Wielkie Derby Śląska.

2.11.2012 r. (piątek) po Wszystkich Świętych.

Trening – środa 24.10.2012 r.

GRUPA B – godz. 16:30

GRUPA A – godz. 17:45


Miejsce treningu: Zespół Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika, 
41-500 Chorzów, ul. Wolności 133

Trening – poniedziałek 22.10.2012 r.

GRUPA B – godz. 16:15 – boisko boczne Chorzów, ul. Cicha 6


GRUPA A
 – godz. 17:15 – boisko boczne Chorzów, ul. Cicha 6

Trening – piątek 19.10.2012 r.

GRUPA B – godz. 16:30 – boisko boczne Chorzów, ul. Cicha 6


GRUPA A
 – godz. 17:30 – boisko boczne Chorzów, ul. Cicha 6
Deichmann – JESIEŃ 2012 – FINAŁ 21.10.2012 r.
Ćwierćfinał
17:30 - 17:55 Kojoty - Lwy

Półfinał
17:55 - 18:20 Delfiny - ?
17:55 - 18:20 Zebry - Tapiry

FINAŁ
18:20 - 18:45 ? - ?

Mecz o 3-cie miejsce
18:20 - 18:45 ? - ?

Trening odwołany

Trening w środę 17.10.2012 r. dla obu grup został odwołany ze względu na mecz Polska - Anglia.

Następny trening w piątek 19.10.2012 r. według harmonogramu.

Trening

GRUPA B 

poniedziałek 15.10.2012 r. – 16:30 – boisko boczne Chorzów, ul. Cicha 6


GRUPA A  
poniedziałek 15.10.2012 r. – 17:45 – boisko boczne Chorzów, ul. Cicha 6

Trening

Trening w piątek 12.10.2012 r. odbędzie się na dworze 

na łukach Stadionu 

przy ul. Cichej.


Grupa B: godz. 16:30, 

Grupa A: godz. 17:45. 

Dzieci proszę ubrać w ciepłą odzież.

Deichmann – JESIEŃ 2012 – rozgrywki 14.10.2012 r.
Drużyna TAPIRY:
09:30 - 09:55 Tapiry - Kojoty
10:20 - 10:45 Tapiry - Delfiny
11:10 - 11:35 Tapiry - Zebry
11:35 - 12:00 Tapiry - Lwy

Drużyna ZEBRY:
09:55 - 10:20 Zebry - Kojoty
10:20 - 10:45 Zebry - Lwy
11:10 - 11:35 Zebry - Tapiry
11:35 - 12:00 Zebry - Delfiny

Harmonogram treningów Akademii – Hala

Harmonogram obowiązuje od 8.10.2012 r.


Grupa B

środa – 16:30

Miejsce treningu – Zespół Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika,
41-500 Chorzów, ul. Wolności 133


piątek – 16:30

Miejsce treningu – Szkoła Podstawowa nr 8, 
41-500 Chorzów, ul. J. Omankowskiej 1


Grupa A

środa – 17:45

Miejsce treningu – Zespół Szkół Sportowych nr 2 im. Gerarda Cieślika,
41-500 Chorzów, ul. Wolności 133


piątek – 17:45

Miejsce treningu – Szkoła Podstawowa nr 8, 
41-500 Chorzów, ul. J. Omankowskiej 1


W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny....

Trening w piątek odwołany
Trening w dniu dzisiejszym tj. 5.10.2012 r. został odwołany ze względu na mecz Ruchu Chorzów.
Deichmann – JESIEŃ 2012 – rozgrywki 7.10.2012 r.
Drużyna TAPIRY:
09:00 - 09:25 Tapiry - Lwy
09:25 - 09:50 Tapiry - Zebry
10:15 - 10:40 Tapiry - Delfiny
11:05 - 11:30 Tapiry - Kojoty

Drużyna ZEBRY:
09:00 - 09:25 Zebry - Delfiny
09:25 - 09:50 Zebry - Tapiry
10:15 - 10:40 Zebry - Lwy
10:40 - 11:05 Zebry - Kojoty
Deichmann – JESIEŃ 2012 – rozgrywki 30.09.2012 r.
Zbiórka o godz. 9:00 na boisku OS Szopienice, ul. 11 Listopada 16

Drużyna TAPIRY:
09:30 - 09:55 Tapiry - Kojoty
10:20 - 10:45 Tapiry - Delfiny
11:10 - 11:35 Tapiry - Zebry
11:35 - 12:00 Tapiry - Lwy

Drużyna ZEBRY:
09:55 - 10:20 Zebry - Kojoty
10:20 - 10:45 Zebry - Lwy
11:10 - 11:35 Zebry - Tapiry
11:35 - 12:00 Zebry - Delfiny
Sparing w Tychach

Powołani zawodnicy na sparing:

1.      Filip Parkitny

2.      Rafał Czajor

3.      Kamil Góralczyk

4.      Marcin Banasiuk

5.      Dominik Mosielski

6.      Piotr Januszek

7.      Szymon Pluciniok

8.      Ksawery Kwiatkowski

9.      Bartosz Pikulski

10.  Mateusz Wojtek

11.  Olaf Czogiel

12.  Adrian Matys

13.  Aleks Grzyb

14.  Bartosz Skop

15.  Marcel Pastuszek

16.  Mateusz Lipik

 

Zbiórka 29.09.2012 r. (sobota) o godzinie 9:45 pod halą Moris przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie.

Zawodnicy zabierają dres, ochraniacze, korki, można też zabrać buty na sztuczną trawę.

Miejsce sparingu: Tychy, dzielnica Żwaków, ul. Borowa 123, Orlik przy szkole podstawowej nr 10

Rozpoczęcie sparingu: 11 00. Zakończenie: 13 00.

Jesienna Liga Deichmann 2012

        Zawodnicy do Ligii Deichmann zostali podzieleni na dwie grupy:


Drużyna "Tapiry"

1. Rafał Czajor

2. Mateusz Wojtek

3. Kamil Góralczyk

4. Filip Parkitny

5. Ksawery Kwiatkowski

6. Bartosz Pikulski

7. Marcin Banasiuk

8. Bartosz Skop

9. Olaf Czogiel

10. Adrian Matys


Drużyna "Zebry"

1. Dominik Mosielski

2. Piotr Januszek

3. Szymon Pluciniok

4. Aleks Grzyb

5. Marcel Pastuszek

6. Mateusz Lipi

7. Damian Parchettka

8. Szymon Krawczyk

9. Marcin Granek

10. Wojtek Kania


Każde dziecko występujące w rozgrywkach zobowiązane jest do posiadania przy sobie dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej).
Brak okazania dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej) na prośbę organizatora lub managera drużyny przeciwnej przed rozpoczęciem meczu
lub w przerwie meczu, czyni zawodnika nieuprawnionym do gry i powoduje niedopuszczenie go do zawodów. 


Wszystkie szczegółowe informacje na temat turnieju będzie można znaleść na stronie www.kochamsport.pl

W załączniku regulamin dla rodziców oraz informacje o zgłoszeniu dziecka do ligii Deichmanna.

Koszt uczestnictwa 70 zł,  tym razem nie dostaniemy strojów. Pierwsze mecze już 30.09.2012 r (niedziela).

Harmonogram ukaże się na stronie www.kochamsport.pl

Sparing w Tychach

W sobotę 29 września 2012 r. w Tychach w godz. od 11:00 do 13:00 

odbędzie się sparing Akademii Ruchu Chorzów rocznik 2003 z drużyną Pionier Tychy.

Deichmann – Jesień 2012

Rozpoczyna się Jesienna Liga Deichmann 2012.

Dziś na treningu zostanie przedstawiona lista dzieci biorąca udział w tym turnieju.

Zawodnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: Grupa A i Grupa B.

Treningi – podział na grupy

Podziału rocznika 2003 na dwie grupy.

Ze względu na dużą liczbę dzieci na treningu w roczniku 2003, rocznik ten został podzielony na dwie grupy.

Celem podziału jest zmniejszenie liczby zawodników na treningu. Podział ten poprawi jakość szkolenia oraz organizację treningu.

Poniżej znajduję się lista zawodników wybranych do grupy A, pozostali zawodnicy zostali przydzieleni do grupy B.

1.      Filip Parkitny

2.      Rafał Czajor

3.      Kamil Góralczyk

4.      Marcin Banasiuk

5.      Dominik Mosielski

6.      Piotr Januszek

7.      Szymon Pluciniok

8.      Ksawery Kwiatkowski

9.      Bartosz Pikulski

10.  Mateusz Wojtek

11.  Olaf Czogiel

12.  Adrian Matys

13.  Aleks Grzyb

14.  Bartosz Skop

15.  Marcel Pastuszek

16.  Mateusz Lipi

17.  Damian Parchettka

18.  Wojtek Kania

 

Grupa A trenuje jak do tej pory

poniedziałek i czwartek - 17 45 (boczne boisko Cicha 6)

 

Grupa B trenuje

środa - 17 45 i piątek - 17 00 (boczne boisko Cicha 6)

 

Podział obowiązuje od 20.09.2012r (czwartek)

Skład grup nie jest stały, w zależności od postępów w nauce, zaangażowania możliwa jest zmiana zawodników pomiędzy grupami.

Faktura za obóz
Jeżeli ktoś potrzebuje fakturę za pobyt dziecka na obozie sportowym, 
to prosimy przesłać maila na adres trenera Łukasza Jońca lukas.joniec@wp.pl 
z danymi dziecka i rodzica oraz nazwę i adres zakładu pracy.
Deklaracja i składki
W związku ze zmianą konta bankowego fundacji, dotychczasowe deklaracje są nie ważne. 
Prosimy o nie wpłacanie składek na konto fundacji. 
W przyszłym tygodniu zostaną rozdane nowe deklaracje z nowym numerem konta.
Akademia Piłkarska wznawia treningi

Plan treningów – Rocznik 2003

 

poniedziałek 17:45 (boczne boisko Cicha 6)

czwartek 17:45 (boczne boisko Cicha 6)


Trener: Łukasz Joniec


tel. 535-924-875 

e-mail: lukas.joniec@wp.pl

Nowa deklaracja

Podajemy nowy numer konta fundacji oraz nową deklarację do pobrania.


ING Bank Śl. 

nr 59 1050 1243 1000 0090 3013 4648

Stroje i dresy

Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem sprzętu sportowego dla swojego dziecka to poniżej przedstawiamy kosztorys.


                                                              Dres treningowy model Sereno 

11 PES                     – 110 zł.

Strój: koszulka            – 48 zł, 

spodenki                     – 36 zł,

getry                           – 21 zł,

komplet                     – 105 zł.

                                                                Dodatkowo: logo Ruch na piersi – 5 zł, 

numer                                      – 6 zł, 

nazwisko na plecach               – 10 zł.


Chętne osoby na sprzęt muszą podać wymiary trenerce Beacie (beatadyczka@wp.pl) a pieniążki wpłacić na konto fundacji (na taki sam jak przy opłacaniu składek) w tytule wpisać 
"sprzęt sportowy imię i nazwisko dziecka". W mailu wpisać imię i nazwisko dziecka rocznik oraz wymiary.
Karnety na mecze Ruchu Chorzów

Dla chętnych do wyrobienia dzieciom karnetu na mecze Ruchu Chorzów 
na sezon 2012/2013 prosimy 
o wypełnienie i wydrukowanie formularza 
oraz dostarczenie zdjęcia dziecka 
i przekazanie trenerowi.


Natomiast dla dzieci, które już posiadają karnety z zeszłego sezonu, 
prosimy 
o do
starczenie ich na najbliższy trening 
w celu wydania nowego.
Kreator strony - przetestuj